У Росії показали зображення нової міжконтинентальної балістичної ракети "Сатана-2"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії показали зображення нової міжконтинентальної балістичної ракети "Сатана-2"

Getty Images

Контракт на створення ракети був підписаний ще 2011 року.

У Росії представили перше зображення нової міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат", яка отримала прізвисько "Сатана-2" на Заході. Про це повідомляє РБК з посиланням на сайт державного ракетного центру імені Макеєва.

"Відповідно до Постанови Уряду РФ "Про державне оборонне замовлення на 2010 рік і плановий період 2012-2013 років" АТ"ГРЦ Макєєва" доручено приступити до розробки ОКР "Сармат", - йдеться в повідомленні на сайті центру.

Контракт на створення ракети був підписаний ще 2011 року. Повідомляється, що "Сармат" створили для того, аби стримувати ядерний потенціал стратегічними силами РФ.

"Перспективний ракетний комплекс стратегічного призначення (РКСН)" Сармат "створюється з метою гарантованого і ефективного виконання завдань ядерного стримування стратегічними силами Росії", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, ядерна зброя істотно відрізняється від інших видів озброєння як масштабами, так і характером ураження. На відстані близько кілометра від центру вибуху відбуваються суцільні руйнування та знищується все живе поза укриттями.

Нагадаємо, раніше Росія запустила одразу три міжконтинентальні балістичні ракети. Першу з них відправили з атомного підводного човна "Георгій Переможець" в Охотському морі по цілі на полігоні Чижа в Архангельській області.

ТСН.ua

Наступна публікація