Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії поліція знову завадила якутському шаману "вигнати Путіна"

Його вкотре затримали.

У Росії поліція знову затримала якутського шамана Олександра Габишева, який після "спілкування з духами" в чергове пішов до Москви проводити обряд "вигнання" Володимира Путіна з Кремля.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як зазначається, за три години до цього правоохоронці затримали одного із найближчих соратників шамана – Євгена Ростокіна.

Як стало відомо у вересні 2019 року, на кордоні Бурятії та Іркутської області російські правоохоронці затримали якутського шамана Олександра Габишева, який пішки йшов до Москви, щоб провести "обряд вигнання Путіна". У пресслужбі регіонального МОЗ зазначили, що Габишеву проведуть психіатричну діагностику, що "базується на бесіді з пацієнтом, уточненні історії життя і хвороби". 5 жовтня в Якутську влаштували пікет на підтримку шамана. Проти Габишева порушили кримінальну справу за заклики до екстремізму та помістили його до психоневрологічного диспансеру, однак після експертизи визнали неосудним.

Відео Шаман пройшов майже три тисячі кілометрів у напрямку Москви, аби вигнати Путіна

У Бурятії затримали шамана, який ішов виганяти російського президента з Кремля. Уночі табір, де ночувала його команда, оточили десятки озброєних людей у масках. Шаману скрутили руки і вивезли в невідомому напрямку.

Шаман пройшов майже три тисячі кілометрів у напрямку Москви, аби вигнати Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції