Перейти до змісту
Росії загрожують смертниці з вибухівкою у грудях та сідницях

Росії загрожують смертниці з вибухівкою у грудях та сідницях

Ространснагляд надіслав повідомлення аеропортам про можливість терористичних атак смертницями слов'янської зовнішності, в тілах яких будуть імплантовані вибухівки.

У Росії служби всіх аеропортів сповістили про можливі терористичні акти з використанням жінок-смертниць, в тіла яких можуть бути імплантовані бомби. Вони приводяться в дію за допомогою ін'єкцій.

У яких саме частинах тіла може бути розміщений заряд, в повідомленні не йдеться. Проте найбільше уваги при огляді радять приділяти поведінці пасажирів.

Ространснагляд наголосив у спецповідомленні, що для атак можуть використовувати жінок слов'янської зовнішності.

Документ був розісланий в усі територіальні управління транспортного відомства. Однак московські аеропорти попередження про пронесення вибухових речовин в "тілі" терористів поки не отримали.

Як розповів професор НТЦ "Взрывоустойчивость" Адольф Мішуєв, вибухівка в людському тілі, так само як в портфелі, в руках або в сумці, становить небезпеку. Але, розмістивши її всередині тіла, виникнуть труднощі в активації заряду, впевнений вибухотехнік. Експерт засумнівався, що бомбу можна активувати за допомогою ін'єкції, більше того, Мішуєв вважає, що начинений бомбою пасажир не зможе пройти наземні засоби контролю.

За словами Мішуєва, у випадку якщо людина проковтне вибухову речовину, з'явиться проблема з детонацією вибухівки. Детонатор - це приблизно один грам вибухової речовини, який у свою чергу може дати вибуховий заряд для гексогену, тротилу або аміачної селітри. Остання в даному випадку навряд чи підійде для імплантації, так як погано детонує. Крім того, для детонації найбільш відомих вибухових речовин необхідна іскра.

"Щоб підірвати тротил, потрібна естафета у вигляді детонації. Теоретично можливо, щоб якесь речовина без іскри давало величезний імпульс у вигляді декількох тисяч атмосфер, але потужність такого детонатора повинна бути співмірна одному граму в тротиловому еквіваленті, а хімічна реакція повинна протікати блискавично швидко. Я не виключаю, що такі розробки ведуться, але поки вони ніде не застосовувалися", - сказав Адольф Мішуєв.

У березні цього року британські спецслужби повідомили про новий тип терактів: жінки-смертниці можуть у буквальному сенсі використовувати власні груди та сідниці для здійснення терактів.

Невелика кількість вибухівки поміщається в імплантати, які вшиваються у тіло жінки, як і звичайні. Операцію можуть робити "радикальні ісламістські" пластичні хірурги.

Читайте також:

ФСБ нейтралізувала більшість організаторів терактів у московському метро

Литовська ісламістка зізналася в намірі підірвати себе в Чечні

В Іраку назвали організаторів терактів в московському метро

У Москві попередили серію терактів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин