У Росії попрощалися з маленькою дівчинкою, тіло якої вбивця викинув у канаву (відео)

У Росії попрощалися з маленькою дівчинкою, тіло якої вбивця викинув у канаву (відео)

У Росії попрощалися з жертвою вбивці / Фото: Анна Грабарская

На похорон прийшло три тисячі людей.

Похорони жорстоко вбитої другокласниці Василини Голіциної, тіло якої після декількох днів пошуків знайшли на узбіччі заміської дороги, відбулися в Набережних Челнах.

Близько 3 тисяч жителів Набережних Челнах та інших міст прийшли в суботу на прощання з Василиною, яке відбулося в школі, де вчилася дівчинка. Люди принесли живі квіти і м'які іграшки. Багато хто не приховували сліз.

"Ми не очікували, що стільки народу буде шукати Василісу. Дякую всім", - сказав батько дівчинки.

Потім траурна процесія вирушила на Орлівське кладовище, де і поховали Василісу. Витрати, пов'язані з похованням і роковинами, взяла на себе мерія Набережних Челнів.

Зазначимо, що інформація про зникнення дівчинки надійшла в поліцію 2 лютого ввечері. За даними правоохоронних органів, вона жила в багатодітній сім'ї, в якій, крім неї, виховувалися ще шестеро дітей. Вранці Василина пішла на заняття до школи. До 16.00 перебувала на уроці хореографії, після якого не повернулася додому. У її вбивстві зізнався 30-річний Фаррух Ташбаєв, уродженець Узбекистану. Раніше він не був судимий, жив у Набережних Челнах з 2010 року, працював в одній з рекламних фірм. Офіційно не був одружений.

Повʼязані теми:

Наступна публікація