Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії порушили кримінальну справу після публікації відео тортур ув’язненого в ярославській колонії

Справа порушена за статтею про перевищення службових повноважень.

Слідчий комітет Росії в Ярославській області порушив кримінальну справу на співробітників Федеральної служби виконання покарань після оприлюднення відео тортур ув’язненого у виправній колонії-1.

Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого статтею щодо перевищення службових повноважень, повідомляє прес-служба СК РФ.

"За даними слідства, співробітники УФСВП Росії в Ярославській області, перебуваючи на території виправної колонії № 1, розташованої в місті Ярославлі, діючи умисно, явно перевищуючи межі своїх посадових повноважень, застосували насильство щодо ув’язненого. При цьому вони завдали чоловікові множинні удари руками, ногами і невстановленими предметами по тулубу і кінцівкам", - йдеться у повідомленні.

Наразі СК РФ встановлює конкретних осіб, які були причетні до тортур. На опубліковане відео відреагувала і російська омбудсмен Тетяна Москалькова, заявивши, що "тримає цю ситуацію на особистому контролі".

"Це вже не перше подібне порушення в цій колонії, яке викликає у мене тривогу", - заявила вона "РИА Новости".

Нагадаємо, 20 липня російське видання "Новая газета" опублікувало запис із камери на формі одного з наглядачів Федеральної служби виконання покарань, на якому співробітники колонії піддають тортурам одного з ув’язнених.

На відео зображено простору кімнату, в якій на столі правоохоронці тримають ув’язненого обличчям донизу. Троє співробітників ФСВП заламують йому руки за спиною, ще двоє – б’ють кийками по стопах та гомілкостопах. Під час тортур до ув’язненого кілька разів звертаються за прізвищем – Макаров. Він неодноразово стогнав та кричав від болю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції