Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії порушили кримінальну справу проти журналіста через заклик "підірвати Кримський міст"

Також СК перевіряє редактора видання.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти журналіста Washington Examiner, який написав, що Україна має "підірвати Кримський міст".

Про це йдеться у повідомленні прес-центру СК.

"Як вважає слідство, в зазначеній статті Тома Рогана, розміщеній у відкритому доступі в мережі Інтернет, вбачаються ознаки публічних закликів до здійснення терористичної діяльності на території Російської Федерації, що має на меті дестабілізацію діяльності органів влади Російської Федерації і вплив на прийняття ними рішень, тобто вчинення злочину, передбаченого ст. 205 КК РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що правоохоронці проводять психолого-лінгвістичну експертизу та інші слідчі дії для з'ясування усіх обставин цього "злочину".

Також Слідчий комітет проводить перевірки щодо редактора видання Washington Examiner, який дозволив опублікувати матеріал.

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. На думку колумніста видання Washington Examiner Тома Рогана, Україна просто мусить підірвати Кримський міст. За його словами, він є обурливим посяганням на авторитет України як нації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції