У Росії пред'явлено звинувачення поету-канібалу, який убив жінку, їв її мозок та запивав кров'ю

У Росії пред'явлено звинувачення поету-канібалу, який убив жінку, їв її мозок та запивав кров'ю

У Росії пред'явлено звинувачення поету-канібалу, який убив жінку, їв її мозок та запивав кров'ю

Фото: Лента.ру

Чоловіка визнали повністю осудним.

22-річному поетові-канібалу з російського міста Валдай пред'явили остаточне звинувачення у вбивстві 45-річної жінки та нарузі над її тілом.

Про це розповіла офіційний представник управління Слідчого комітету Росії в Новгородській області Анастасія Садрієва, передає "Лента.ру".

"Судово-медична експертиза встановила, що обвинувачений повністю осудний. Він визнав свою провину", - зазначила вона.

Вбивство сталося ще 8 березня. Слідство встановило, що чоловік познайомився зі своєю жертвою в соцмережі. Вона запросила його в гості до себе додому. Між ними швидко спалахнула сварка, під час якої поет кілька разів ударив господарку оселі по голові, від чого вона померла. Підозрюваного затримали через кілька годин, він дуже швидко дав свідчення. У його квартирі знайшли речі, на яких експерти виявили кров загиблої. А під час огляду місця події слідчі та експерти "виявили явні ознаки канібалізму", ідеться в офіційних документах у справі.

Джерело в правоохоронних органах розповіло, що молодий поет кілька разів ударив жінку по голові пляшкою з-під вина. Коли вона втратила свідомість, завдав чотири ножові поранення в груди. Після цього він киянкою (столярним молотком) розбив їй черепну коробку, почав відрізати шматочки мозку, їв їх та запивав кров'ю жертви.

Слідчі дії повністю завершені, відзначили в слідчому управлінні. Найближчим часом кримінальну справу направлять прокурору для затвердження обвинувального висновку, а потім – до суду. Обвинуваченого нині тримають під вартою.

Регіональна інтернет-газета "Ваші новини" зазначає, що вбивця восени 2016 року був визнаний поетом року за версією Російської спілки письменників. В Інтернеті є його вірші, в яких ідеться в тому числі й про вбивства, загробне життя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація