У Росії припинено мовлення ВВС

Єврокомісія чекає на детальнішу інформацію в зв'язку з припиненням мовлення Всесвітньої служби ВВС в FM-діапазоні в Москві.

Логотип BBC (Фото: blog.digitalhomemag.com)
Вихід в ефір програм ВВС припинився зі зміною власника російського "Большого радио". (Фото: blog.digitalhomemag.com)
Єврокомісія чекає на детальнішу інформацію в зв'язку з припиненням мовлення Всесвітньої служби ВВС в FM-діапазоні в Москві, повідомила представниця Єврокомісії Антонія Мохан (Antonia Mochan).

”З повідомлень ЗМІ ми дізналися, що вихід ВВС в ефір на FM-частоті "Большого радио" припинено. Ми чекаємо великих деталей у цій справі між ВВС й "Большим радио" - фінансовою групою "Финам", - сказала Мохан агенції „РИА Новости” у вівторок.

Вона наголосила в зв'язку з цим: Євросоюз підтримує свободу слова й ЗМІ, що є фундаментальними демократичними правами.

Програми всесвітньої служби ВВС російською мовою в FM-діапазоні перестали виходити в ефір з п'ятниці, 17 серпня. Програми ВВС та радіостанції "Голоса России" транслювала московська радіостанція "Большое радио" в FM-діапазоні з травня цього року. Радіостанцію в липні було продано фінансовому холдингові "Финам".

Представники "Финама" повідомили, що програми ВВС потрібно зняти з ефіру на вимогу Комісії з ліцензування й контролю в галузі теле- й радіомовлення Федеральної служби з нагляду у сфері масових комунікацій, зв'язку й охорони культурної спадщини (Росзв’язокохоронкультура).

Радник голови Росзв’язокохоронкультури Євген Стрельчик пояснив: частота, на якій в FM-діапазоні віщала BBC, належить "Большому радио". Для того, щоб одержати частоту, радіостанція повинна пройти Федеральну конкурсну комісію та представити свою концепцію мовлення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: