У Росії проходить єдиний день голосування

У 76 регіонах Російської Федерації проходять вибори різного рівня - обирають місцеві парламенти, мерів та міські збори.

В неділю, 14 березня, у 76 регіонах Росії проходять вибори різного рівня. В єдиний день голосування виборцям належить, зокрема, визначити склади восьми регіональних парламентів і міських зборів, а також обрати мерів 5 обласних столиць.

Всього в країні пройде більше шести тисяч виборів різних рівнів і місцевих референдумів. У восьми суб'єктах РФ обираються регіональні парламенти - це Республіка Алтай, Воронезька, Калузька, Курганна, Рязанська і Свердловська області, Хабаровський край і Ямало-Ненецький автономний округ.

У Краснодарі, Іркутську, Омську, Ростові-на-Доні та Ульяновську відбудуться вибори мерів. У Сочі почалися вибори депутатів Міських зборів.

Всього до списків виборців на 14 березня увійшли близько 32 мільйонів росіян. Правопорядок в місцях проведення виборів забезпечуватимуть більше 80 тисяч міліціонерів. Хід виборів контролюватимуть більше 100 тисяч спостерігачів. На голосуванні будуть присутні й іноземці, зокрема представники Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, але тільки в статусі гостей, а не спостерігачів, оскільки на виборах такого рівня участь закордонних комісій не передбачена.

Читайте також:

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

У Росії прирівняли продаж чорної ікри до торгівлі кокаїном

Росія зайняла перше місце в Європі за кількістю мільярдерів

Мєдвєдєв: з думкою про Україну ми прокидаємося і засинаємо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: