У Росії пропонують на три роки заморозили зарплати чиновникам - ЗМІ

Іншим представникам бюджетної сфери обіцяють мінімальне зростання заробітної плати.

Протягом 2017-2019 років заробітна плата у Росії, де на виборах у Держдуму перемогу одержала президентська партія,  "практично не буде зростати".

Про це повідомило видання "Газета.ру" після ознайомлення з прогнозами щодо розвитку російської економіки в 2017-2019 роках, які склало Мінекономрозвитку РФ.

Відповідно до прогнозів, планується лише підтримка "досягнутого рівня зарплат вчителів, лікарів і науковців, гарантованого травневими наказами президента 2012 року".

Інші працівники бюджетної сфери, зокрема, держслужбовці, на індексацію зарплат найближчими роками можуть не очікувати.

У позабюджетному секторі доход залежатиме від продуктивності праці. Однак, на думку видання, на секторі позначиться ситуація 2016 року, а саме – "падіння доходів нижче прогнозованого рівня зниженням доходів населення від підприємницької діяльності і неформального заробітку".

Мінекономрозвитку Росії представило три варіанти економічного прогнозу для країни – "базовий", "базовий+" та "цільовий".

Лише  в останньому темпи зростання ВВП виходять на високий рівень (4,5%) в 2019 році. Два інших варіанти припускають зростання лише на 0,6-2,4%.

Варіант "базовий +" відрізняється від "базового" тим, що передбачає більш високу ціну нафти - $ 50 в 2017 році і $ 55 в 2018-2019 роках і більш низький курс долара - 58,7-61,7 руб.

Нагадаємо, що раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що торгово-економічні відносини Білорусі і Росії зараз переживають не найкращі часиЛукашенко також додав, що Росія економічно "тисне" на Білорусь цінами на нафту.

Вибори до Держдуми Росії, інфографіка

Залиште свій коментар

Наступна публікація