У Росії пропонують на три роки заморозили зарплати чиновникам - ЗМІ

Іншим представникам бюджетної сфери обіцяють мінімальне зростання заробітної плати.

Протягом 2017-2019 років заробітна плата у Росії, де на виборах у Держдуму перемогу одержала президентська партія,  "практично не буде зростати".

Про це повідомило видання "Газета.ру" після ознайомлення з прогнозами щодо розвитку російської економіки в 2017-2019 роках, які склало Мінекономрозвитку РФ.

Відповідно до прогнозів, планується лише підтримка "досягнутого рівня зарплат вчителів, лікарів і науковців, гарантованого травневими наказами президента 2012 року".

Інші працівники бюджетної сфери, зокрема, держслужбовці, на індексацію зарплат найближчими роками можуть не очікувати.

У позабюджетному секторі доход залежатиме від продуктивності праці. Однак, на думку видання, на секторі позначиться ситуація 2016 року, а саме – "падіння доходів нижче прогнозованого рівня зниженням доходів населення від підприємницької діяльності і неформального заробітку".

Мінекономрозвитку Росії представило три варіанти економічного прогнозу для країни – "базовий", "базовий+" та "цільовий".

Лише  в останньому темпи зростання ВВП виходять на високий рівень (4,5%) в 2019 році. Два інших варіанти припускають зростання лише на 0,6-2,4%.

Варіант "базовий +" відрізняється від "базового" тим, що передбачає більш високу ціну нафти - $ 50 в 2017 році і $ 55 в 2018-2019 роках і більш низький курс долара - 58,7-61,7 руб.

Нагадаємо, що раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що торгово-економічні відносини Білорусі і Росії зараз переживають не найкращі часиЛукашенко також додав, що Росія економічно "тисне" на Білорусь цінами на нафту.

Вибори до Держдуми Росії, інфографіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: