У Росії раптово мобілізують резервістів для військових навчань та перевіряють оборонні заводи

Призовники будуть брати участь у зборах, на яких пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки.

У Росії перевірять готовність федеральних органів виконавчої влади до роботи в умовах воєнного часу в рамках раптової перевірки Збройних сил.

Про це повідомляє РБК з посиланням на Міноборони РФ.

Наголошується, що у мобілізаційних заходах візьмуть участь структурні підрозділи Мінкомзв'язку, Мінфіну, Мінпромторгу, Росрезерву і Центрального банку.

Територіальні органи виконавчої влади "будуть здійснювати координацію та контроль переведення сфер діяльності на роботу в умовах воєнного часу, забезпечення мобілізаційного розгортання та заходів територіальної оборони у зоні відповідальності".

Також будуть виконуватися мобілізаційні заходи із призовом громадян із запасу, зокрема резервістів, постачання автомобільної техніки і формування військових частин територіальної оборони в Південному, Центральному військових округах і на Північному флоті.

Призовники із військовозобов'язаного запасу будуть брати участь у військових зборах, на яких пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки, навчання з військової облікової спеціальності, проведуть бойове злагодження у складі підрозділів.

Вперше питання фінансового забезпечення військ у відриві від постійних пунктів дислокації в рамках раптової перевірки вирішуються з залученням польових установ Банку Росії, заявивили в російському оборонному відомстві.

Крім того, планується перевірити готовність низки підприємств оборонно-промислового комплексу півдня Росії до виконання покладених мобілізаційних завдань на поставку та ремонт озброєння, військової та спеціальної техніки в інтересах створюваних угруповань військ.

Нагадаємо, Кремль минулого тижня привів у повну бойову готовність практично всі свої війська на західному кордоні Росії, оточивши Україну і Балтику: 100 тисяч військових, більше 10 тисяч одиниць озброєння і військової техніки, 60 надводних кораблів, і, що ще небезпечніше, – авіація: 468 літаків і 303 вертольота. Ракетні кораблі РФ зайняли позиції в Чорному і Каспійському морях. Пояснюють це заключним етапом підготовки до навчань "Кавказ-2016". Але українська розвідка застерігає, що мету навчань Кремль може змінити в будь-який момент і направити всю цю армаду на Київ.

ВідеоРосія раптово перекинула до Криму та Краснодарського краю десантників і морських піхотинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: