У Росії раптово мобілізують резервістів для військових навчань та перевіряють оборонні заводи

Призовники будуть брати участь у зборах, на яких пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки.

У Росії перевірять готовність федеральних органів виконавчої влади до роботи в умовах воєнного часу в рамках раптової перевірки Збройних сил.

Про це повідомляє РБК з посиланням на Міноборони РФ.

Наголошується, що у мобілізаційних заходах візьмуть участь структурні підрозділи Мінкомзв'язку, Мінфіну, Мінпромторгу, Росрезерву і Центрального банку.

Територіальні органи виконавчої влади "будуть здійснювати координацію та контроль переведення сфер діяльності на роботу в умовах воєнного часу, забезпечення мобілізаційного розгортання та заходів територіальної оборони у зоні відповідальності".

Також будуть виконуватися мобілізаційні заходи із призовом громадян із запасу, зокрема резервістів, постачання автомобільної техніки і формування військових частин територіальної оборони в Південному, Центральному військових округах і на Північному флоті.

Призовники із військовозобов'язаного запасу будуть брати участь у військових зборах, на яких пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки, навчання з військової облікової спеціальності, проведуть бойове злагодження у складі підрозділів.

Вперше питання фінансового забезпечення військ у відриві від постійних пунктів дислокації в рамках раптової перевірки вирішуються з залученням польових установ Банку Росії, заявивили в російському оборонному відомстві.

Крім того, планується перевірити готовність низки підприємств оборонно-промислового комплексу півдня Росії до виконання покладених мобілізаційних завдань на поставку та ремонт озброєння, військової та спеціальної техніки в інтересах створюваних угруповань військ.

Нагадаємо, Кремль минулого тижня привів у повну бойову готовність практично всі свої війська на західному кордоні Росії, оточивши Україну і Балтику: 100 тисяч військових, більше 10 тисяч одиниць озброєння і військової техніки, 60 надводних кораблів, і, що ще небезпечніше, – авіація: 468 літаків і 303 вертольота. Ракетні кораблі РФ зайняли позиції в Чорному і Каспійському морях. Пояснюють це заключним етапом підготовки до навчань "Кавказ-2016". Але українська розвідка застерігає, що мету навчань Кремль може змінити в будь-який момент і направити всю цю армаду на Київ.

Росія раптово перекинула до Криму та Краснодарського краю десантників і морських піхотинців

Військові з Волгоградської області прибули на анексований півострів цитата: "у рамках раптової перевірки". У російському Міноборони кажуть - військові отримали інженерне обладнання, виконали бойове злагодження та провели стрільби на полігоні. За даними української розвідки, вздовж державного кордону та на окупованих територіях наразі перебуває 41 600 російських солдатів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: