У Росії розпочали випробування винищувача п'ятого покоління

ВПС Росії потребують прийняття на озброєння ударних безпілотних літальних апаратів.

Військово-повітряні сили Росії приступили до випробувань другого зразка винищувача п'ятого покоління.

Про це в четвер, 20 серпня, заявив на авіаційно-космічному салоні МАКС-2009 головком ВПС генерал-полковник Олександр Зелін. "Друга машина, яка проходить наземні випробування, вже знаходиться тут, у Москві", - сказав він. Льотні випробування нового літака, як очікується, розпочнуться в листопаді-грудні 2009 року.

Зелін також повідомив, що ВПС Росії потребують прийняття на озброєння ударних безпілотних літальних апаратів. "Ніхто не говорить, що нам не потрібні безпілотні літальні апарати. Нам вони потрібні для якісного забезпечення вирішення завдань. Але нам потрібно вирішувати і ударні завдання. Тобто наносити удари з повітря, наприклад, по базам терористів", - сказав він.

Про початок випробувань першого зразка російського винищувача п'ятого покоління, що умовно називають ПАК ФА (Перспективний авіаційний комплекс фронтового авіації), раніше офіційно не повідомлялось.

Однак, згідно з інформацією компанії Сухой, яка є розробником нового літака, Комсомольське-на-Амурі авіаційне виробниче об'єднання (КнААВО) приступило до виготовлення перших дослідних зразків цієї машини в кінці 2007 року.

Фотографії ПАК ФА також поки що офіційно не публікувалися, хоча на спеціалізованих сайтах розміщені зображення можливого вигляду цього літака. На виставці МАКС-2009, яка відбувається в ці дні в підмосковному Жуковському, російський перспективний винищувач також не демонструвався.

Читайте також:

Російські ВПС у 2020 році зможуть протистояти США

США припинили виробництво винищувача п'ятого покоління F-22 Raptor

Швейцарські військові літаки приведені в стан бойової готовності

США переводять базу винищувачів до кордонів Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: