Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії розвалилася одна з башт елітного комплексу "Москва-сіті"

Від висотної конструкції відокремилося скло.

У російській столиці обвалилася частина конструкцій однієї зі складових комплексу "Москва-Сіті". Місцеві ЗМІ повідомляють про вежу "Око".

Від неї, за попередньою інформацією, відокремилося скло та впало з висоти 28-го поверху. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав – такі дані московських рятувальників наводять репортери. Причини аварійної ситуації зараз невідомі.

"Москва-сіті" є міжнародним діловим центром, який розташований у центральній частині російської столиці. Його будівництво почалося в 1995 році, а завершення планується у 2024 році. Комплекс об’єднує декілька хмарочосів.

Кілька років тому перед новорічним святом сталася пожежа в недобудованій 95-поверховій будівлі – башті "Восток", що є частина гігантського ділового центру хмарочосів "Москва-Сіті". Зайнялося на першому поверсі. Вогнем були охоплені електропідстанція та електрокабелі на площі 70 квадратних метрів.

Відео У Нью-Йорку зафільмували потужний струмінь води з 300-метрового хмарочоса

Рідина лилася із самого даху, з висоти близько 300 метрів. Здивовані перехожі фільмували кадри на телефони. Водою поливало вулиці та автівки. Так тривало близько 5 хв. Користувачі соцмереж припускають, що водопровідники так намагалися звільнити систему від зайвого тиску в трубах.

У Нью-Йорку зафільмували потужний струмінь води з 300-метрового хмарочоса

Залиште свій коментар

Вибір редакції