У Росії семеро атомників госпіталізовані з підозрою на опромінення після "нештатної ситуації"

На підприємстві запевняють, що серйозних проблем немає.

Сім співробітників лабораторії "Дослідного конструкторського бюро машинобудування імені В. І. Афрікантова", що входить у "Атоменергомаш", госпіталізовані в результаті "нештатної ситуації".

Як повідомляє "Інтерфакс", всіх постраждалих з підозрою на опромінення доставили у Федеральний медичний біофізичний центр імені А. В. Бурназяна у Москві. Їхній стан невідомий.

На підприємстві запевняють, що жодних серйозних аварій не сталося.

"Це була локальна ситуація, яка не вийшла за межі лабораторії. На території підприємства радіаційний фон в нормі, підприємство працює у звичайному режимі", - сказала прес-секретар ОКБМ Наталія Попова.

Начальник відділу цивільної оборони та надзвичайних ситуацій бюро Ігор Лучнєв повідомив місцевому каналу, що тільки один з працівників підприємства "отримав мізерне опромінення, яке перевищує річну норму".

"Це означає, що він протягом року просто не буде допускатися до таких робіт. Нештатну ситуацію навіть ліквідувати не потрібно, було короткочасне опромінення", - сказав Лучнєв.

АТ "ОКБМ Африкантов" є великим науково-виробничим центром атомного машинобудування. Науково-виробничий потенціал підприємства дозволяє виконувати весь комплекс робіт зі створення різних типів реакторних установок та обладнання для них.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: