Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії шахтарі подали до суду на главу ВЦВГД за слова, що учасники протестів є "лайном"

Федоров вважає, що мітингувальники не мають любові до батьківщини, проте готові завжди критикувати.

У Росії керівник Центру економічних і політичних реформ Микола Миронов і група шахтарів з міста Гуково Ростовської області подали до суду скаргу на главу Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) Валерія Федорова.

Про це повідомляє РБК, що має копію позову про захист честі і гідності з відміткою про прийняття до Останкінського районного суду Москви.

Зазначимо, під час інтерв'ю іншому російському виданню очільник ВЦВГД прокоментував висловлювання телеведучого Володимира Соловйова про те, що на опозиційні мітинги виходять "2% лайна" фразою "Такого, вибачте, "лайна" набагато більше".

Як наголошується у скарзі, таким чином Федоров "завдав публічної образи численній соціальній групі, яка виступає проти несправедливості політичного і економічного ладу Росії і прагне його змінити".

"Я просто вважаю, що досить велика кількість людей залучаються до дискусії про долю Росії, насправді не будучи стурбованими цією долею. Це люди, у яких немає любові до нашої батьківщини, це люди, у яких немає бажання зробити її краще, це люди, які готові завжди критикувати, протестувати, з приводу і без приводу, стосується їх чи ні. Ось я вважаю, що таких людей набагато більше. Це погано", - пояснив Федоров свої слова.

Своєю чергою позивачі вважають, що позиція глави ВЦВГД відображає "типове ставлення російської влади до своїх опонентів, символізують її відмову від діалогу".

Позивачі вимагають від Федорова виступити з публічними вибаченнями, адже, зокрема, шахтарям заборгували понад 300 млн руб.

Нагадаємо, раніше глава ВЦВГД назвав критиків "електроопитування" кримчан "гівнометами" і відправив вчити дружин варити щі. Федоров опублікував образливе звернення до тих, хто засумнівався в результатах опитування жителів Криму щодо постачання електроенергії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції