У Росії шкодують про те, що Сполучені Штати ввели другий пакет санкцій

Дата публікації
Перегляди
4057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії шкодують про те, що Сполучені Штати ввели другий пакет санкцій

Фото: Associated Press

У Кремлі санкції назвали нелегітимними.

Новий пакет антиросійських санкцій, які ввели Сполучені Штати, приносить в жертву залишки колишнього російсько-американського партнерства.

Про це на брифінгу заявила речниця Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова, пише ТАСС.

За її словами, рішення Вашингтону викликає жаль. "Сумно, що залишки колишнього російсько-американського партнерства принесені в жертву внутрішньополітичним передвиборчим обставинам. Ми переконані, що санкції США - це нелегітимний інструмент тиску не тільки на нашу країну, а й на всі країни, до яких застосовується подібний механізм", -  прокоментувала Захарова набуття чинності другого пакету антиросійських санкцій США у справі Скрипалів.

Прессекретарка вважає, що рішення про чергові санкції ввели з метою "завдати шкоди фінансовому сектору і високотехнологічним галузям економіки". Попри це, Росія адаптувалася "до зовнішніх несприятливих факторів, які носять штучний характер".

Захарова наголосила, що своїми діями США погіршує "можливості нормалізації двосторонньої взаємодії". "Ще раз повторю те, про що ми говорили багато разів: Росія ніколи не прийме нав'язувані їй правила поведінки за чиїмось лекалами. Намагатися розмовляти з Росією мовою ультиматумів просто марно ", - сказала речниця МЗС РФ.

Як повідомлялося раніше, 26 серпня набув чинності другий пакет санкцій США проти Російської Федерації, пов'язаний з отруєнням колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки. Документ був підписаний президентом США Дональдом Трампом на початку цього місяця.

За утримання українських моряків США підготували нові санкції проти Росії

За утримання українських моряків США підготували нові санкції проти Росії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація