У Саратові школярів поставили на коліна і змусили кричати: "Кавказ - сила, русcкие - г**но!"

У російській школі вибухнув скандал на національному ґрунті: кавказці, озброєні ножами і пістолетами, змусили російських школярів на колінах кричати "Кавказ-це сила!".

У російському місті Саратові рік тому стався скандал на національному ґрунті між двома дев'ятикласниками, проте подробиці стали відомі тільки тепер.

Тоді вихідці з Кавказу побили російських школярів, а потім змусили їх стати на коліна і кричати: "Кавказ - сила!".

Подробиці, що трималися увесь час у таємниці стали відомі завдяки батькам постраждалих, які звернулися за допомогою до міністра МВС РФ Рашида Нургалієва і попросили ЗМІ привернути увагу громадськості до інциденту.

Учні саратовської гімназії №1 Данило Лабунський і вірменин Саак Оганесян вчилися в одному класі і були друзями. Одного разу, образившись на щось, Саак заявив, що більше не хоче сидіти з товаришем за однією партою. Хлопці посварилися, і Оганесян покликав однокласника "поговорити по-чоловічому" після уроків.

За свідченнями Данила, з чотирма друзями він прийшов на футбольне поле сусідньої школи № 21, оскільки навколо рідної гімназії були встановлені відеокамери.

Там хлопців вже чекали близько 40-50 кавказців у віці від 20 до 25 років. Серед них були не тільки вірмени, але і чеченці, і дагестанці.

За словами Данила, кавказці, озброєні ножами і пістолетами, відразу почали бити підлітків, у тому числі ногами. Потім їм веліли стати на коліна і кричати фразу про сильний Кавказ, а також: "Всі ми, росіяни, г ... о".

Як розповів ще один свідок скандалу, самі ж нападники кричали: "Що, сміливі стали? Треба слухатися Кавказ! Тут править Кавказ!".

Крім того, хлопців пограбували, змусивши їх віддати гроші та мобільні телефони..

Як відзначають російські ЗМІ, більше за всіх постраждав саме Данило. Після побиття він потрапив до лікарні. Ще один школяр, єдиний з хлопців, хто відмовився стати на коліна, був госпіталізований зі струсом мозку, черепно-мозковою травмою та забоями. Обидва хлопці провели в міській лікарні три тижні.

Спочатку у зв'язку з цим навіть не було порушено кримінальної справи, однак, коли порушили, російська поліція ніяких заходів не вжила, лише порадила підліткам не розпалювати міжнаціональну ворожнечу.

Читайте також:

Група росіян і кавказців спільно зґвалтувала сержанта міліції

У Москві група кавказців побила міліціонерів

У Росії запропонували створити кодекс поведінки для кавказців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: