Скандал у Росії: родичі призовника вважають, що його продали на органи

У Москві пікетують через загадкову загибель призовника, який прямував до частини для проходження служби. Офіційною причиною смерті називають самогубство, однак мати вважає, що сина вбили, щоб продати на органи.

У Москві пройшов пікет проти служби за призовом. Приводом акції, що відбулася напередодні, стала загадкова загибель призовника з Омська Романа Суслова, який прямував до частини для проходження служби.

Суслов загинув 23 травня по шляху в гарнізон. Тоді його матері повідомили, що її син наклав на себе руки, повісившись у туалеті вагона. Жінка підозрює, що ніякого самогубства не було, а Романа вбили, щоб продати його внутрішні органи в сусідній Китай.

За даними Комітету солдатських матерів, це не перший випадок, коли гинуть призовники, котрі вирушають на Далекий Схід. Схожим чином загинули ще шість призовників з тієї ж військової частини. Тіла всіх призовників були надіслані рідним у закритих цинкових трунах із забороною їх розкривати.

Зокрема, 29 червня 2009 також по дорозі в гарнізон був знайдений повішеним у туалеті потягу Челябінськ-Біробіджан 21-річний житель Кургану Олександр Мажуга.

15 грудня 2009 на території Китаю був виявлений повішеним призовник з Туви. У липні минулого року військові все ж таки визнали факт вбивства Олександра Мажуга в потязі. За висновком експертів, смерть настала в результаті черепно-мозкової травми.

Решта молодих людей, як запевняють командири частини, самі звели рахунки з життям.

Серед таких оголошених самогубців - син мешканки Омська Алми Бухарбаевої. Молоду людину сім років тому так само прислали матері в цинкових трунах. Жінці повідомили, що, за висновком судово-медичної лабораторії Далекосхідного ВО, її син повісився. Проте, послухавшись наказу не розкривати труну, Алма побачила на тілі сина величезний шов від підборіддя до паху.

Розірвавши шов, мати виявила, що внутрішні органи відсутні. При цьому на шиї у призовника була відсутня странгуляціонная борозна - слід від петлі, який повинен бути у повішальника. Перенісся юнака було зламане, одна скроня посивіла (мати вважає, що це було результатом пережитого перед смертю стресу), а на руках були видні сліди від наручників. Бухарбаева прийняла участь і в огляді тіла Романа Суслова.

Відео огляду з коментарями жінки після нового скандалу було опубліковано в інтернеті і вже викликало хвилю суперечливих відгуків.

УВАГА! Це відео не рекомендується для перегляду неповнолітнім і особам з нестійкою психікою.Читайте також:

Міліція не проти ексгумації тіла студента, який загинув у відділку

Ректор КПІ відмовився відраховувати студента, який відбив Леніну ніс

Судмедексперти: студент у міліції помер через падіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: