У Росії спалах чуми свиней

На кордоні з Україною встановлять посилений контроль і буду перевіряти усю продукцію.

Державна прикордонна служба України посилила контроль на кордоні з метою недопущення поширення на територію країни вірусу африканської чуми свиней, спалах якої зафіксовано в суміжних з Україною областях Російської Федерації.

У зв'язку з цим з 16 жовтня українсько-російська ділянка державного кордону буде охоронятися в посиленому режимі, а в пунктах пропуску здійснюватиметься спільний прикордонно-митний контроль всіх транспортних засобів, які прямують на територію України з Росії.

Крім того, з 18 жовтня буде обмежено пропуск транспортних засобів через місцеві перепускні пункти: весь транспорт, крім рейсових автобусів, буде направлятися в найближчі пункти пропуску для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження митного, ветеринарного й інших видів контролю.

Також буде посилений огляд у залізничних пунктах пропуску, всі пасажирські вагони будуть оглядати спільні оглядові групи, до складу яких залучатимуться представники Державного департаменту ветеринарної медицини.

У прикордонних районах і населених пунктах, які розташовані безпосередньо біля кордону, буде посилено контроль за дотриманням режиму державного кордону з метою перекриття ймовірних шляхів переміщення через державний кордон диких і домашніх тварин, а також контрабанди м'яса та м'ясопродуктів.

Читайте також:

10 тисяч китайців посадили на карантин через легеневу чуму

В алжирському таборі "Аль-Каїди" спалахнула чума

Французи виганяють британських дітей "назад до зачумленої країни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: