У Росії спростували інформацію про смерть жінки від грипу А

Жінка, яка померла, не хворіла на грип, а її смерть була викликана двосторонньою пневмонією на тлі низки важких хронічних захворювань.

Європейський регіональний офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я вніс Росію до числа країн із зафіксованими випадками смерті людей від грипу H1N1 на підставі неофіційних даних. Про це заявив представник Мінздравосоцрозвитку РФ, ім'я якого не називається.

"У даному випадку ВОЗ зробила висновки тільки на підставі інформації, поширеної в публічному просторі", - заявило джерело агентства. За його словами, міністерство вже зв'язалося з представниками ВООЗ для прояснення ситуації.

Повідомлення, в якому згадувався випадок смерті від грипу H1N1 на території РФ, було опубліковано 22 вересня на сайті Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Раніше про смерть мешканки Росії від нового грипу заявив в ефірі телеканалу "Росія" директор НДІ вірусології ім. Іванівського Дмитро Львів. Львів також заявив, що реальна кількість хворих на грип H1N1 росіян становить десятки тисяч людей, і звинуватив санітарні служби РФ у спробі приховування епідеміологічної ситуації з цієї інфекції в країні.

Мінздоровсоцрозвитку і Росспоживнагляд спростували інформацію про смерть росіянки. Відповідно до прес-релізу, опублікованому на сайті Росспоживнагляду, жінка не хворіла на грип, а її смерть була викликана двосторонньою пневмонією на тлі низки важких хронічних захворювань.

Читайте також:

У Росії зафіксовано першу смерть від "свинячого грипу"

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

В Єгипті через свинячий грип закрили всі школи

У Фінляндії вакцину від свинячого грипу тестуватимуть на дітях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: