Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії спростували справжність розшифровки останньої розмови екіпажу Ан-148

Росавіація заявила, що опубліковані розмови дезінформують громадськість.

Росавіація спростувала справжність розшифровки останньої розмови екіпажу літака Ан-148 перед авіакатастрофою в Підмосков'ї, яка була опублікована російськими ЗМІ у вівторок, 6 березня.

Про це заявив офіційний представник відомства Сергій Ізвольський, передає ТАСС.

За його словами, опубліковані розмови "дезінформують громадськість про події в кабіні". У розшифровці переплутані діалоги командира повітряного судна та другого пілота, присутні слова і фрази, яких немає в автентичному записі переговорів, сказав Ізвольський.

Представник Росавіації назвав публікацію переговорів неетичною дією і невідповідною вимогам і стандартам розслідувань авіаційних подій.

Нагадаємо, неподалік від Москви розбився літак Ан-148 із 65 пасажирами на борту. Внаслідок падіння літака загинули усі пасажири і члени екіпажу, тобто 71 особа. Поруч із місцем падіння знайдені уламки іншого повітряного судна. Попередньою причиною падіння літака Ан-148 раніше називали відмову і подальший вибух одного з двигунів. 

ВідеоУкраїна допомагатиме у розслідуванні причин авіакатастрофи АН-148 у Росії

Літак Ан-148 – спільна російсько-українська розробка. Україна призначила уповноваженого представника та радників, аби дізнатися обставини трагедії під Москвою. Внаслідок катастрофи загинули 65 пасажирів та 6 членів екіпажу. На місці авіатрощі зараз працюють льотна, інженерно-технічна та адміністративна комісії.

Україна допомагатиме у розслідуванні причин авіакатастрофи АН-148 у Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції