У Росії студент кинув яйцем у міністра освіти

Студент намагався потрапити міністра, але потрапив у іншого студента вузу. Між студентами зав'язалася бійка, охорона розняла хлопців і викликала міліцію.

Студент першого курсу заочного відділення історичного факультету Південного федерального університету, кинув яйцем у міністра освіти РФ Андрія Фурсенка, який прийшов на зустріч з учнями ростовського університету 21 жовтня, повідомив один з очевидців події.

У Міносвіти РФ вважають вчинок студента піар-акцією.

"Молода людина, пояснюючи свої дії тим, що йому не подобаються процеси в освіті країни, кинув яйце в міністра", - сказав співрозмовник агентства.

За словами очевидців, студент сказав, що представляє "Іншу Росію", намагався потрапити міністра, але потрапив у іншого студента вузу. Між студентами зав'язалася бійка, охорона розняла хлопців і викликала міліцію. Співробітники міліції допитали і відпустила студента.

"Ми вважаємо, що це піар-акція, привернення уваги до власної персони. Це говорить про те, що інших аргументів у студента не було", - сказала помічник міністра освіти і науки РФ Ірина Ган.

За її словами, міністр продовжив роботу за наміченим графіком.

"Є більш важливі проблеми, які необхідно було вирішити в Ростові-на-Дону, зокрема, продовження будівництва кампусу ПФУ, а також міністр взяв участь у нараді, присвяченій економічному розвитку регіону", - сказала Ган.

У правоохоронних органах Ростова повідомили, що поки заяви про хуліганський вчинок до органів внутрішніх справ не надходило.

Читайте також:

Російський міністр запропонував підвищити призовний вік

Уряд домовився про відкриття українських шкіл у Росії

Табачник обіцяє навчати дітей російською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: