У Росії суд заарештував викладача, який застрелив аспірантку, а потім розчленував її пилкою і кухонним ножем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіка взяли під варту на два місці.

Суд на два місяці, до 8 січня 2020-го, заарештував історика Санкт-Петербурзького державного університету Олега Соколова. Його підозрюють у жорстокому вбивстві випускниці цього вишу Анастасії Єщенко.

Захист Соколова оскаржуватиме це рішення. Водночас підозрюваний заявив, що розкаюється в скоєному. Про це повідомляє ТАСС.

На суді Соколов зізнався, що чотири рази вистрілив з обріза в аспірантку, а потім розчленував її пилкою і кухонним ножем. Тіло він викинув у річку. Останки побачив перехожий і повідомив до поліції. Щоправда, з річки поки що дістали лише один мішок. Десь мають бути ще два.

На суді Соколов на емоціях розповів про стосунки зі студенткою. Хоча адвокат заперечував, щоб він це розповідав.

"Під час згадки моїх дітей вона почала скаженіти. Я сказав, що суботу-неділю повинен провести з дітьми. Вона осатаніла. Далі все сталося, це жахливе нещастя. Я ніколи такого потоку агресії не бачив. Напад з ножем. Дівчина, яку я вважав ідеалом, раптом перетворилася...", - цитує Соколова "Фонтанка".

63-річного Соколова затримали 9 листопада в центрі Петербурга. Його витягли з води біля набережної річки Мийки з рюкзаком, в якому були людські останки. Пізніше в квартирі історика знайшли інші фрагменти тіла. Убитій Анастасії Єщенко було 24 роки. З нею Соколов жив і проводив історичні дослідження. За інформацією російських ЗМІ, убита Анастасія Єщенко була донькою співробітниці поліції з Кубані і сестрою колишнього воротаря молодіжної збірної Росії із футболу. З Соколовим вона почала зустрічатися кілька років тому.

Відео Відрізані руки у рюкзаку: російський історик зізнався у жорстокому вбивстві студентки

Російський історик, якого на вихідних затримали з рюкзаком із відрізаними жіночими руками всередині, зізнався у вбивстві студентки. Він розповів слідчим, як вбив 24-річну випускницю Санкт-Петербурзького університету. Саме у ньому затриманий працював доцентом і викладав історію. Решту тіла дівчини знайшли в його квартирі.  

Відрізані руки у рюкзаку: російський історик зізнався у жорстокому вбивстві студентки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції