У Росії священики займуться стягненням боргів з населення

Православні священнослужителі надалі будуть допомагати судовим приставам у стягненні боргів з населення.

Управління Федеральної служби судових приставів (УФССП) по республіці Бурятія підписало угоду з Читинсько-Забайкальською єпархією Російської православної церкви (РПЦ) про співробітництво.

Згідно з документом, православні священнослужителі надалі будуть допомагати судовим приставам у стягненні боргів з населення.

Крім проповідей та бесід про необхідність віддавати борги, боржників залучать до робіт із ремонту церков, а також працевлаштують в монастир, пише видання.

Несучи примусовий послух у монастирі, боржник буде отримувати заробітну плату, з якої 20-30% утримуватимуться в рахунок сплати боргу.

Рішення викликало неоднозначну реакцію духовенства.

"З одного боку, я радий за ті єпархії, які укладають подібні угоди, мабуть, там немає внутрішніх місіонерських проблем, - сказав Коммерсанту заступник голови місіонерського відділу РПЦ ігумен Пилип (Симонов). - На мій погляд, з такими пропозиціями можна звертатися тільки до віруючих людей або до тих, хто шукає Бога. Навряд чи ефективно здійснювати пошук Бога пенітенціарними методами".

У червні цього року РПЦ домовилася з Федеральною службою судових приставів Росії про взаємодію у боротьбі з боржниками.

Однак у цьому випадку священнослужителі пообіцяли лише допомогти судовим приставам умовляти людей розплачуватися з боргами і провести в усіх храмах Росії проповіді про необхідність віддавати борги, неприйнятність життя у борг і некористолюбство.

Читайте також:

Росія позичила Венесуелі 2,2 мільярди доларів на покупку зброї

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Патріарх Кирило: Росія зупинить гріх ядерною зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: