У Росії троє солдатів відсудили 4 млн рублів за те. що їх обстріляли з танка на навчаннях

Дата публікації
Перегляди
2525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії троє солдатів відсудили 4 млн рублів за те. що їх обстріляли з танка на навчаннях

Фото: pixabay.com

Вони отримали важкі поранення, ще один військовий загинув.

У Росії троє колишніх військових відсудили у Міністерства оборони чотири мільйони рублів за обстріл з танка під час навчань.

Про це повідомляє "Медуза".

Лужский міський суд Ленінградської області присудив виплатити компенсацію Дмитру Пахмутову в розмірі 2,5 млн рублів, Вадиму Габдулліну – 1 млн рублів, Арсену Османову – 500 тисяч рублів.

Інцидент стався під час планових танкових стрільб у вересні 2017 року. Військових розмістили в секторі прямого вогневого ураження, не обладнавши ділянки червоним прапором. Солдати в результаті обстрілу отримали важкі травми, ще один військовий – 20-річний рядовий Андрій Виттих – загинув.

У лютому 2019 року суд визнав двох підполковників винними у недбалості у справі про загибель солдата на стрільбах. Їх засудили до трьох років умовно.

Нагадаємо, в Росії в Забайкальському краї під час військових навчань загинув інструктор, який служив за контрактом. Бронетехніка, долаючи водну перешкоду, через несправність захлохла під водою. В результаті чого, інструктор, який був у танку разом з механіком-водієм, потонув.Як зазначається, водій встиг покинути танк і врятуватися, а інструктор "до кінця боровся за життя", але загинув.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація