У Росії успішно запустили "Булаву"

Тринадцятий за рахунком запуск ракети "Булава" на Камчатці пройшов успішно.

7 жовтня з борту російського атомного підводного човна стратегічного призначення "Дмитро Донський" проведено черговий, 13-ий за рахунком, випробувальний пуск ракети "Булава".

Як заявили в Міноборони РФ, запуск визнано успішним.

Пуск "Булави" проводився з акваторії Білого моря по полігону Кура на Камчатці. "Параметри траєкторії ракети відпрацьовані в штатному режимі. Бойові блоки успішно прибули на полігон Кура", - зазначили в Міноборон и РФ.

Нагадаємо, 13-й за рахунком пуск "Булави" планувався спочатку в серпні, потім у вересні, але щоразу переносився. З попередніх 12 випробувань ракети тільки п'ять визнано успішними.

Останній невдалий пуск ракети було проведено 9 грудня 2009 року. За інформацією ЗМІ, держкомісія, що розслідувала причини невдалого випробування, дійшла висновку, що запуск провалився через відмову механізму управління тягою твердопаливного двигуна.

Гловний конструктор "Булави" Юрій Соломонов пояснив невдалі запуски ракети низкою причин - неякісними матеріалами, порушеннями технології виробництва, неналежним контролем за якістю.

Читайте також:

У Росії завершилися заводські випробування новітнього підводного човна "Юрій Долгорукий"

13-й випробувальний пуск Булави знову перенесено

Названа причина невдалого пуску "Булави"

Міноборони РФ назвало дату випробувального пуску "Булави"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: