У Росії в лісових пожежах загинули вже 30 людей

У Росії зростає кількість жертв лісових пожеж. Станом на неділю, загальна проща пожеж зменшилася, але збільшилася кількість осередків возгорянь. У трьох регіонах бушують вогняні смерчі.

Кількість жертв лісових пожеж в Росії зросла до 30 людей.

За добу у Виксунському районі Нижегородської області число загиблих зросло до 14 осіб.

Хоча загальна площа лісових пожеж зменшилася на 7 тисяч гектарів (на 1 серпня, площа пожеж становить близько 114 тисяч гектарів), при цьому в порівнянні з попереднім днем кількість осередків загорянь зросла, повідомили в МНС.

Ситуація з пожежами може ускладнитися в 17 суб'єктах Росії, де вже склалася несприятлива пожежна обстановка, повідомив журналістам у суботу глава МНС Сергій Шойгу.

За словами Шойгу, пожежна авіація робить все можливе, щоб пожежа не поширилась на ядерний центр у місті Сарові Нижегородської області. "Всі екіпажі МНС працюють з серйозним навантаженням. Ускладнюють роботу погані погодні умови та погана видимість. Чотири повітряних судна працюють, щоб лісова пожежа не поширилася на ядерний центр у Сарові".

Серйозна ситуація склалася у Володимирській, Московській областях і в Карелії, де низові пожежі переходять у верхові.

Міністр підкреслив, що верхові пожежі поширюються дуже швидко, в Нижньогородській області вогненний смерч досягав швидкості 100 метрів на хвилину. "Ми за шість годин отримали площу пожежі в 82 тисячі гектарів. Вогняний смерч перескочив 250-метрове озеро, як калюжу", - розповів Шойгу.

За даними джерел, голова місцевого самоврядування Виксунського району Нижегородської області, голова земського зібрання Олексій Соколов подав у відставку.

Напередодні Виксунському район, де повністю згорів населений пункт Верхня Верея, відвідав прем'єр РФ Володимир Путін. У бесіді з головою уряду місцеві жителі жорстко критикували голову району і місцеву влада в цілому за те, що вони не зробили необхідних заходів у зв'язку з поширюються лісовими пожежами.

Пізніше Путін висловив думку, що глави муніципалітетів з постраждалих від пожежі регіонів, до яких є претензії з боку жителів, повинні піти зі своїх постів.

В даний час в країні продовжують діяти 438 пожеж, з них 57 вважаються великими. 273 пожежі локалізовано. Боротьбою з вогнем займаються більше 21 тисячі людей і 5000 одиниць техніки.

Читайте також:

Вогняні смерчі у Росії: кількість жертв зростає

За добу у Росії згоріли майже 900 будинків, є загиблі

Лісову пожежу в Луганській області, що тривала понад добу, локалізували

ВідеоУ Росії в лісових пожежах загинули вже 30 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: