Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії в закритому місті зносять корпуси з лабораторіями, де нібито виготовили отруту "Новачок"

Будівельне сміття плавлять за високої температури.

У закритому місті Шихани Саратовської області РФ, куди росіян впускають за спеціальними дозволами ФСБ, а іноземців узагалі не впускають, нині зносять корпуси філії Державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технології (ДержНДІОХТу). Саме в цій лабораторії, за даними британських ЗМІ, у Росії виготовили отруйну речовину "Новачок", якою в британському Солсбері отруїли екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

"ДержНДІОХТу - це інститут, який зараз, після завершення програми знищення хімзброї, знищує сам себе. Зараз там йде знесення корпусів, все будівельне сміття проходить через високотемпературні печі. Обпалене сміття складується на спеціальному полігоні. Це все проводиться з метою очищення території інституту для подальшого розвитку там якогось нового виробництва", - розповів "РИА Новости" глава закритих Шиханів Андрій Татаринов.

Нині в інституті працює 200 жителів Шиханів. Сам інститут складається всього з кількох корпусів.

Знесення будівель проводиться ніби тому, що в них велася робота з отруйними речовинами і використовувати приміщення для чогось ще більше не можна. Однак територія інституту може використовуватися для розвитку нових виробництв.

"Я думаю, що керівництво інституту спільно з федеральними структурами знайде можливість для подальшого використання території інституту для інших цілей", - зазначив Татаринов.

Тим часом волонтери назвали ще одне місце в Росії, де могли виготовити "Новачок".

ВідеоУ Росії машина збила одного із розробників отрути "Новачок"

Російського хіміка, розробника нервово-паралітичної отрути Володимира Угльова збила машина неподалік Анапи. ДТП сталася на пішохідному переході неподалік його будинку. Внаслідок удару у науковця забій голови та численні гематоми, проте його стан здоров'я задовільний. У 70-х роках Угльов був одним із розробників отрути "Новачок". 

У Росії машина збила одного із розробників отрути "Новачок"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції