Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії вчителька німецької мови побила підручником школяра до струсу мозку

Поліція почала перевірку інциденту.

У російському Санкт-Петербурзі школяр потрапив до лікарні після того, як його побила вчителька. Медики діагностували в хлопця струс мозку.

Інцидент стався в одній з міських шкіл. Учень отримав удар підручником по голові під час уроку німецької мови. Вчителька в такий спосіб покарала підлітка за те, що він відволікався від заняття.

ВідеоТСН з'ясувала причини браку кваліфікованих дитячих психологів у школах

Ставки низькі, одна людина має впоратись із сотнями учнів. Після інциденту в столичній школі, коли учень проштрикнув вчительку ножицями, проблема стала ще гострішою. Тим часом, у іншій школі учень тримає у терорі весь клас, і  жоден психолог нічого не може вдіяти. За історією 8-річного Артура ТСН стежить ще з кінця минулого року. Про випадки дитячої агресії, і чому шкільні психологи часом безсилі - у сюжеті ТСН.

ТСН з'ясувала причини браку кваліфікованих дитячих психологів у школах

Лікарі констатували черепно-мозкову травму. Поліція Санкт-Петербурга почала за цим фактом перевірку. Згідно повідомлень російських ЗМІ, педагог після інциденту написала заяву про звільнення. З’ясувалося, що вона працювала в школі всього два тижні, а доти не мала досвіду роботи з дітьми.

На початку цього місяця в Києві учень 8-го класу агресивно відреагував на негативні результати самостійної роботи – просто на уроці він стільцем проломив голову вчительці, а також проштрикнув педагога ножицями. Жінка з тяжкими травмами опинилася в лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції