У Росії ведмідь посеред вулиці накинувся на чоловіка: відео нападу оприлюднили в Мережі

Фото: YouTube

Тварину застрелили через "нехарактерну поведінку".

У російському місті Ярославль дикий ведмідь посеред вулиці накинувся на чоловіка, а після - повернувся до лісосмуги. 

Наступного дня тварину застрелили через "нехарактерну поведінку", пише "Ярославль Онлайн".

Внаслідок нападу постраждав 26-річний Євген Золотов. Чоловік розповів, що саме повертався додому, коли "через дерева на тротуар вийшов ведмідь".

"Бігти нікуди, навколо нікого, він стрибнув на мене і вкусив. Я ледве втримався на ногах, закричав від болю. А ззаду на парковці автомобіль почав сигналити і фарами моргати, водій крикнув: "Швидше сідай". Таксист сигналом і фарами став його відволікати, потім відразу ж відвіз мене до лікарні", - розповів потерпілий.

Золотов отримав легкі рвані рани. "Зашивали рану на стегні, садна від лап залишилися", - додав чоловік. Зараз Євген лікується амбулаторно, а також розшукує водія, котрий його врятував.

За даними видання, впродовж 15 годин ведмідь залишався неподалік міста, не повертаючись до лісу. Через ймовірність повторного нападу тварину застрелили.

"Перебував на небезпечно близькій відстані від населеного пункту. Можливість повторного візиту тварини, чия поведінка, на думку фахівців, нехарактерна та не є адекватною, залишалася. Тому тварину довелося ліквідувати", - повідомили в департаменті навколишнього середовища і природокористування Ярославської області.

Водночас, за даними фахівців, у регіоні почастішали випадки "відвідування" дикими тваринами населених пунктів: "Це щорічне явище впродовж весняного періоду". Мешканців області закликали бути обережними та за жодних обставин не наближатися до небезпечних звірів.

Раніше в Росії ведмідь розлютився і напав на дресирувальника під час циркової вистави. Під загрозою нападу опинилися й відвідувачі, адже навколо манежу не було жодних перегородок. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація