У Росії ветераном Великої Вітчизняної визнали людину, яка присягала Гітлеру

Вдова помічника вермахту чотири роки отримувала пенсію як "вдова учасника Великої Вітчизняної війни".

Скандал в Росії викликало повідомлення про те, що в Івановській області вдова помічника вермахту чотири роки отримувала за нього гроші як за ветерана Великої Вітчизняної війни.

За фактом незаконної видачі довідки 83-річній удові "Хіві" - добровільного помічника фашистської Німеччини - Комсомольським відділком слідчого управління в Івановській області проводиться дослідча перевірка.

За попередніми даними, у 2006 році колишній військком Іллінського району незаконно видав місцевій жительці вищевказану довідку, тоді як її чоловік після полону в 1942 році фашистами під час битви під Курськом з квітня 1943 року по квітень 1945 року служив у саперній частині 60-ї робочої кампанії Німецької армії.

Чоловік складав присягу Адольфу Гітлеру як головнокомандувачу фашистської Німеччини.

Незаконно отримавши довідку, жінка набула статусу вдови учасника Великої Вітчизняної війни та більше 4-х років отримувала щомісячні грошові виплати як вдова ветерана, а до 65-річної річниці Перемоги отримала одноразову виплату. Загалом вона незаконно заволоділа коштами на суму понад 46 тисяч рублів (приблизно 12,5 тисяч гривень).

За указом президента РФ від 24 січня 1995 року колишні радянські військовополонені, що служили у стройових і спеціальних формуваннях німецько-фашистських військ, не є ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Читайте також:

У Вінниці відкриють ставку Гітлера для туристів

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

У Добкіна ветеранів зустріли матом і побажали скоріше здохнути

У Росії випустили шкільні зошити, які прославляють льотчиків Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: