У Росії оголений поліцейський помочився біля власного кабінету (відео)

Скандальне відео, на якому напівголий поліцейський у нетверезому стані помочився біля свого кабінету, виявилося справжнім.

У Росії преса оприлюднила відеозапис, на якому напівголий поліцейський, схожий на замначальника Ломоносовського УМВД Санкт-Петербурга Олексія Ісакова, справляє нужду біля дверей власного кабінету. Як з’ясувала технічна експертиза, ролик є справжнім.

Про підсумки інспекції, що стосується появи в Інтернеті ролика "про непривабливі події в УМВС", доповіли начальнику пітерського ГУ МВС Росії генерал-полковнику поліції Михайлу Суходольський.

"Технічна експертиза показала, що ознаки монтажу зображення людей і приміщення в даному відеоролику відсутні", - йдеться в релізі Главку.

Суходольський, подивившись відеозапис і ознайомившись з доповіддю, розпорядився провести додаткову і всебічну перевірку, "тому що докладені результати не дають повної і об'єктивної картини події, а також не встановлені причини та умови, які сприяли появі скандального відеоролика, який викликав великий суспільний резонанс".

Наразі перевірочні заходи тривають. За їх підсумками керівництво ГУ МВС Росії дасть оцінку події.

Запис з'явився на порталі YouTube 13 липня. "На ваш суд пропонуються" суворі трудові будні "заступника начальника УВС Ломоносовського району Ленінградської області полковника Ісакова Олексія Миколайовича", - написав автор ролика.

Ймовірно, витік плівки організував хтось з колег Ісакова - навряд чи був запис з відділення могла б опинитися в інтернеті без відома поліцейських. На ньому видно, як спочатку з одного з кабінетів нетвердою ходою виходить чоловік. Потім він заходить назад і через деякий час з'являється в коридорі вже без верхнього одягу. Чоловік починає справляти нужду прямо біля дверей кабінету.

Читайте також:

Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

Джип Мєдвєдєва наїхав на натовп людей (відео)

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: