У Росії відмовилися порушити справу про отруєння Олексія Навального

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії відмовилися порушити справу про отруєння Олексія Навального

Фото: Associated Press

Зазначається, що немає складу злочину.

Російське МВС відмовилося порушувати кримінальне провадження щодо отруєння опозиціонера Олексія Навального у серпні 2020 року. 

Про це це осиланням на відомство, повідомляє ТАСС. 

Зазначається, що Томська поліція відмовилася порушувати кримінальну справу через інцидент. Це випливає листа місцевого лінійного відділу МВС, яку зачитав суддя 235- гарнізонного військового суду. Саме він розглядав позов до слідчого Головного військового слідчого управління Слідчого комітету РФ К, який незабаром після інциденту не став порушувати провадження.

"Вислухавши думки сторін, суд визнав рішення ГВСУ законним і обґрунтованим, а скаргу ФБК тяк таку, що не підлягає задоволенню. За підсумками перевірки, випливає з документа, "10 лютого 2021 року прийнята рішення про відмову в порушення кримінальної справи з підстав, передбачених пунктом 1 частини 1 статті 24 КПК. У зазначеному пункті йдеться про відсутність події злочину", - оголосив рішення суддя Андрій Толкаченко.

У слідчому відомстві наголосили: передали заяву Навального в лінійне управління поліції, бо він потрапив до лікарні з борта літака.

Нагадаємо, Олексія Навального затримали 17 січня, коли він повернувся до Москви з Берліна, де лікувався після отруєння "Новачком". За кілька днів до цього, 13 січня, в РФ опозиціонера оголосили в розшук через справу 6-річної давнини. Його звинуватили у тому, що він нібито витратив на особисті цілі частину з 588 мільйонів рублів, які зібрали на пожертву для "Фонду боротьби з корупцією".

Суд Москви 2 лютого ув'язнив Навального на 3,5 року. Його захист подав апеляцію, але її не задовольнили. Утім, суд врахував його перебування під домашнім арештом та у СІЗО. Як наслідок, опозиціонер перебуватиме за ґратами 2,5 року. Крім того Навальний має виплатити штраф у розмірі 850 тисяч рублів за наклеп на ветерана.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація