У Росії відзначають річницю розстрілу сім'ї останнього російського імператора

Як заявив спікер Держдуми Борис Гризлов, завдання сучасного суспільства - не допустити повторення ситуації, в якій став можливим такий злочин, як розстріл царської сім'ї в 1918 році.

У Росії у неділю, 17 липня відзначають річницю розстрілу сім'ї останнього російського імператора Миколи ІІ.

Як заявив спікер Держдуми РФ Борис Гризлов, завдання сучасного суспільства - не допустити повторення ситуації, в якій став можливим такий злочин, як розстріл царської сім'ї в 1918 році.

Як відомо, останній російський імператор Микола II, його сім'я і кілька слуг були розстріляні в Єкатеринбурзі в ніч на 17 липня 1918 року.

"Вбивство людини, а тим більше дітей, не може бути виправдано нічим. Більшовики вбивали останнього російського імператора і членів його сім'ї як символ великої держави. Злочин, скоєний більшовицьким режимом, - це приклад спроби знищити минуле і поховати історію своєї країни", - сказав Гризлов.

"Наше завдання - зробити так, щоб це ніколи не повторилося в майбутньому. Тому що суспільство, у якого немає історичної пам'яті, приречене на деградацію", - зазначив він.

Останки Романових були виявлені в липні 1991 року, а поховані влітку 1998 року в Петропавлівському соборі Санкт-Петербурга.

В 2000 році Російська православна церква зарахувала Миколи II і членів його сім'ї до лику святих.

Читайте також:

Глава російської царської династії вперше відвідала Україну (фото)

На Одещині з'явиться пам'ятник російському царю

Оззі Осборн є далеким родичем Миколи II

У Росії організували марафон по місцях розстрілу родини царя Миколи II

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: