Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії винесли вирок екс-міліціонеру, який вбив щонайменше 60 осіб

Це вже другий вирок за вбивства.

У Росії до довічного ув'язнення та позбавлення звання засудили колишнього міліціонера-маніяка за вбивство 60 осіб.

Про це повідомляє ТАСС.

Колишній лейтенант міліції Михайло Попков, якого ще називають "ангарським маніяком", від 1994 до 2000 року вчинив десятки вбивств у місті Ангарськ Іркутської області. Спершу в місті почали зникати жінки. Згодом їхні тіла знаходили з ознаками насильницької смерті. Для того, аби знайти підозрюваного, правоохоронці допитали 30 тисяч осіб і всіх власників автомобіля "Нива", сліди від якого знаходили на місцях злочинів. 

Ще 2015 року Попков отримав довічне ув'язнення за 22 вбивства. Проте 2017 обвинувачення змінилося, бо стало відомо про 60 вбивств екс-міліціонера. Медична експертиза показала, що підозрюваний не мав психічних відхилень, а просто страждав гоміцидоманією, тобто патологічним потягом до вбивств.

Попкова засудили до довічного ув'язнення у колонії суворого режиму та позбавлення офіцерського звання. Минулого разу вирок оголосили без позбавлення лейтенантського звання. Повідомляється, що Попков буде подавати апеляцію, адже таким чином він не зможе отримувати спеціальну пенсію. 

Нагадаємо, у середу, 7 листопада, поховали "пологівського маніяка" – довічно ув’язненого найжорстокішого в Україні серйного вбивцю Сергія Ткача. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції