У Росії вирішили у відповідь на дії Нідерландів викликати їхнього посла "на килим"

Посол буде викликана до МЗС Росії 3 жовтня.

МЗС Росії вирішило викликати посла Нідерландів у Москві для обговорення результатів розслідування катастрофи МН17.

Про це повідомило МЗС Росії.

"Для додаткового роз'яснення причин неприйняття в Росії методів роботи спільної слідчої групи, що відводять розслідування в неправильному напрямку, 3 жовтня до МЗС Росії буде викликана посол Нідерландів в Москві. Главі нідерландської дипмісії будуть представлені докази щодо неприйнятності ігнорування наданої російською стороною важливої об'єктивної інформації...", - цитується представник міністерства Марія Захарова.

МЗС констатувало "тотальне неприйняття нідерландською стороною будь-якої критики оприлюднених проміжних підсумків кримінального розслідування у справі про катастрофу малайзійського "Боїнга".

На думку Захарової, "представлені попередні результати діяльності слідчої групи нав'язливо підносяться як єдино вірні і не терплять будь-яких сумнівів і заперечень.

Нагадаємо, уряд Нідерландів викликав посла РФ у Гаазі для дачі пояснень після оприлюднення результатів розслідування катастрофи  MH17 міжнародною слідчою групою.

28 вересня представники Об'єднаної слідчої комісії у Нідерландах представили результати розслідування катастрофи МН17.  Під час оприлюднення висновків фахівці наголосили, що пасажирський лайнер MH17 був збитий ракетою з ЗРК "Бук", який був доправлений в Україну з російської території і після катастрофи лайнера був знову відвезений до РФ. 

Авіакатастрофа Boeing 777 "Малайзійських авіаліній", який летів з Амстердама в Куала-Лумпур, сталася 17 липня 2014 року біля населеного пункту Грабове Донецької області. Жертвами падіння літака стали 298 осіб, серед яких 15 членів екіпа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: