У Росії вирішили ввести цензуру на терористів

У держдуму Росії внесено законопроект, який забороняє ЗМІ відтворювати заяви терористів. На думку його автора, журналісти повинні лише повідомляти про факти знищення терористів.

У Росії запропонували ввести заборону ЗМІ в будь-якій формі відтворювати заяви терористів.

У Державну думу РФ внесено відповідний законопроект.

Автор законопроекту депутат від "Єдиної Росії" Роберт Шлегель пропонує внести до чинного закону "Про засоби масової інформації" поправку, згідно з якою забороняється розповсюдження будь-яких матеріалів від імені осіб, що знаходяться в розшуку або засуджених за звинуваченням у причетності до терористичної діяльності.

"Неприпустимо, щоб найбільші видання надавали трибуну вбивці і терористові Доку Умарову, який перебуває у федеральному розшуку. Причому робили це двічі в один день, практично одразу після терактів", - зазначив Шлегель.

На думку депутата, новини про бойовиків повинні зводитися до повідомлень про їхнє знищення.

Нагадаємо, у Москві вранці 29 березня 2010 року на двох станціях московського метро "Луб'янка" і "Парк культури" прогриміли вибухи. Загинули 40 людей, більше 100 поранені. Теракти здійснили дві жінки-смертниці. Одна з терористок була вдовою дагестанського бойовика.

За останніми даними МНС, двоє загиблих досі залишаються неупізнаними. Серед загиблих – громадянин України, двоє громадян Таджикистану, шість приїжджих з Калузької, Тамбовської, Бєлгородської областей, Якутії, Червонопрапорного та Курська.

Читайте також:

У московському метро з'явилися написи "Аллах Акбар!" і "Смерть руським!"

Друга смертниця, яка здійснила теракт у Москві, була вчителькою

Два терористи-смертники підірвали МВВС Інгушетії

У московських лікарнях залишається 81 постраждалий під час вибухів у метро
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: