У Росії висміяли нові закони про фейки та критику влади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З народного гумору посміялися навіть представники правлячої верхівки.

Так звані закони Клішаса в Росії викликали бурхливу реакцію в соціальних мережах цієї країни. Про реакцію росіян заявила керівник Ради Федерації Валентина Матвієнко.

Керівнику верхньої палати російського парламенту сподобався жарт, яким було прокоментовано нові закони щодо боротьби з фейковими новинами і образою державних символів РФ. "Народ найталановитіший, найрозуміший, найкреативніший. Вчора тільки прийняли закони Клішаса, а сьогодні вже нові меми: покритикуєш владу – підпадеш під закон про образу влади, похвалиш владу – підпадеш під закон про фейкові новини", - розповіла Матвієнко.

Раніше повідомлялося, що нові закони вже називають новим рівнем цензури у Росії, бо тепер карати штрафами і тюрмою мають формальне право за будь-яку висловлену в мережі незгоду з діями влади та окремих її представників. Що саме російські політики вважають образою – вони завбачливо не написали, натомість конкретно визначилися із покаранням потенційного злочину: штрафи від 30 до 300 тисячі рублів та арешт на 15 діб.

ВідеоТисячі росіян вийшли на мітинг проти цензури в Інтернеті

За неповагу до російської влади відтепер каратимуть користувачів Мережі. Відповідний закон ухвалила цього тижня Державна дума. Карати тих, хто образив владу, державу, чиновників або суспільство пропонують драконівськими штрафами та навіть ув'язненням. Чи погодяться росіяни замовкнути - ТСН.Тиждень питав у тих, хто тримати язик за зубами не став.

Тисячі росіян вийшли на мітинг проти цензури в Інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції