У Росії вийшов на волю лідер хакерського угруповання "Шалтай-Болтай"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники «Шалтая-Базікаючи» зламували листування відомих особистостей, після чого частково виставляли її у своєму блозі.

У РФ Володимир Анікєєв, лідер хакерського угруповання «Шалтай-Болтай», вийшов на свободу після відбування строку покарання.

Про це повідомив РБК адвокат Анікєєва Руслан Коблев.

«Звільнили в п'ятницю, зарахувавши за новими правилами термін утримання під вартою в ході слідства», — розповів Коблев.

Учасники «Шалтая-Боллтая» зламували листування відомих особистостей, після чого частково виставляли її у своєму блозі. Слідом за цим інша частина листування продавалася зацікавленим особам. Серед жертв хакерів виявилися російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, його прес-секретар Наталія Тімакова, віце-прем'єр Аркадій Дворкович, заступник начальника управління внутрішньої політики президента РФ Тимур Прокопенко, гендиректор News Media Арам Габрелянов. Так, вміст пошти Наталії Тімакової хакери оцінили приблизно $ 35 тис. За ці гроші покупець повинен був отримати доступ до приблизно 500 повідомлень, в яких містилася робоче і неформальне листування російського прес-секретаря прем'єра і екс-президента.

ВідеоНайбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Найбільшу кібератаку в історії пережив Сінгапур. Там хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей, серед яких і прем’єр країни. Зловмисникам вдалося зламати базу даних міністерства охорони здоров’я. Відтак у кібер-злочинців з’явилися імена і домашні адреси чверті населення країни, а також назви виписаних кожному ліків. Постраждали ті пацієнти, які зверталися за медичною допомогою з 2015 року до сьогодні. 

Найбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Нагадаємо, що раніше Московський міський суд засудив учасників угруповання "Шалтай-Болтай" Олександра Филинова і Костянтина Теплякова до трьох років колонії кожного.

Вибір редакції