Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії визнали, що "чутливі" до будь-яких санкцій ззовні

Олексій Кудрін переконаний, що фактично РФ продовжує страждати від санкцій.

Голова Рахункової палати РФ Олексій Кудрін вважає, що у російської економіки немає імунітету до санкцій. Про це він 19 лютого розповів московським журналістам інформагентства "Інтерфакс".

"Я неодноразово говорив, що Росія все-таки втрачає від санкцій, і вона продовжує втрачати. На жаль, у минулому році санкції на компанії холдингу Дерипаски і Вексельберга істотний вплив зробили не тільки на ринок, але й на настрій, насамперед, інвесторів... Ми не можемо сьогодні говорити, що ми обнулили цей вплив, ні, він не нульовий, він негативний", - заявив він журналістам.

Спікер підкреслив, що багато економічних завдань стали більш недосяжними.

Тим не менш, Кудрін вважає, що російські підприємці навчилися пристосовуватися до санкцій. Однак, на його думку, нові санкції – нові шоки, які можуть призвести до набагато гірших наслідків у майбутньому.

"Дійсно, адаптувалися до минулих санкцій, але, на жаль, будь-які нові санкції викличуть нові шоки і потребу нової адаптації. І вони можуть бути жорсткішим, ніж ті, що є зараз... Ми чутливі до будь-яких санкцій ззовні, і вони можуть бути жорсткими , - зазначив Кудрін.

Нагадаємо, раніше група сенаторів США представила законопроект, що передбачає, зокрема, введення додаткових санкцій проти РФ у відповідь на "російське втручання в роботу демократичних інститутів за кордоном", а також за пов'язані з українським кризою події. Крім того, вони запропонували ввести санкції проти "російських банків, які підтримують зусилля РФ по підриву демократичних інститутів в інших країнах".

Залиште свій коментар

Вибір редакції