У Росії вперше запідозрили випадок смертоносного коронавірусу з Китаю – госпіталізована жінка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка прибула з Китаю з високою температурою.

З аеропорту російського Хабаровська у ніч проти 22 січня госпіталізували пасажирку з Китаю із підозрою на загадковий коронавірус з Китаю.

Про це повідомила начальниця пресслужби аеропорту Анастасія Хаустова, передає Сибір.Реалії.

Там розповіли, що пасажирка прилетіла в Росію з китайського Харбіна. "Росспоживнагляд зараз зустрічає всі літаки в аеропорту, з нічного рейсу з Харбіна 21 січня госпіталізували одну жінку з високою температурою, відвезли в лікарню через підозри на смертельний коронавірус", - розповіла вона.

Водночас у пресслужбі зазначили, що діагноз нібито не підтвердили, "але це неточна інформація".

Своєю чергою У Росспоживнагляді відмовилися коментувати інформацію – мовляв, прессекретар управління перебуває у відпустці.

Число загиблих від коронавируса в Китаї, за останніми даними, збільшилася до 9 осіб, підтверджено 440 випадків зараження. Раніше у ВООЗ казали, що основним джерелом вірусу, судячи з усього, є якась тварина. Поки достеменно невідомо, яка саме, проте усі випадки захворювання були пов'язані з оптовим ринком морепродуктів Південного Китаю в Ухані. При цьому тип передавання від людини до людини спочатку спочатку вважали малоймовірним, але згодом такий шлях передавання хвороби підтвердили.

Про сам вірус також поки що відомо мало що. Патоген належить до родини коронавірусів і призводить до пневмонії та проблем з диханням. Протягом останніх кількох тижнів вірус поширився з Китаю й до кількох іноземних країн - зокрема, Японії, Південної Кореї, Таїланду та навіть США. Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

китайський коронавірус інфографіка біла версія
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції