У Росії впевнені, що НАТО більше не буде "нагло" наступати на її кордони

Росія має намір продовжувати розвивати відносини із НАТО, незважаючи на те, що альянс підтримував Грузію у серпні минулого року.

Дмитро Рогозін
daylife.com
Рогозін: Розширення НАТО на Схід захлинулось
Розширення НАТО на Схід, на думку російської сторони, захлинулось, заявив у четвер, 6 серпня, постпред РФ при НАТО Дмитро Рогозін.

"Я вважаю, що наразі процес розширення НАТО на Схід захлинувся... Він може тривати, тихою сапою просуватися далі, але такого наглого наступу на російські кордони, я думаю, більше не буде", - сказав Рогозін в ефірі телеканалу Вести.

За словами постпреда РФ, "ми цю задачу багато у чому вирішили... і за допомогою Саакашвілі... і за допомогою його спраги силовим шляхом, військовим шляхом, кров'ю, вирішувати різні проблеми".

Рогозін також заявив, що Росія має намір продовжувати розвивати відносини із НАТО, незважаючи на те, що альянс підтримував Грузію у серпні минулого року. Він додав, що НАТО - "провідний військово-політичний блок у світі, і поганий мир завжди краще, ніж биття посуду".

Нагадаємо, 5 серпня заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін заявив, що Москва чекає від нового керівництва НАТО більшої поміркованості при наданні підтримки Грузії.

Читайте також:

Білорусь не бажає створювати аналог НАТО за вказівкою Москви

НАТО не кликало до себе Росію

Білий дім: Росія може приєднатися до НАТО

Росія порадила Україні провести референдум по НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: