У Росії всі оператори зв'язку опиняться поза законом

Така участь чекає на операторів, які на 1 січня 2010 не будуть зареєстрованими.

Всі російські оператори мереж мобільного та фіксованого зв'язку з 1 січня 2010 року опиняться поза законом. Це відбудеться через недосконалість закону "Про зв'язок", який передбачає обов'язкову реєстрацію всіх мереж до початку майбутнього року, однак не визначає саму процедуру мереж реєстрації. З першого дня 2010 Роскомнадзор отримає право перевірити всіх операторів і відкликати у них ліцензії, якщо їх мережі не виявляться зареєстрованими.

Генеральний директор російського держхолдингу "Зв'язокінвест" Євген Юрченко в кінці вересня 2009 направив міністру зв'язку і масових комунікацій Ігорю Щеголеву лист, в якому попросив перенести дату вступу правил про обов'язкову реєстрацію з 1 січня 2010 року на 1 січня 2011 року. Якщо дату вступу правил не перенести, то оператори можуть бути оштрафовані. Зокрема, за експлуатацію мереж електрозв'язку компанія може бути оштрафована на 10-20 тисяч рублів або позбавлена ліцензії на 90 днів.

Постанова уряду, яка визначає порядок реєстрації мереж зв'язку була оприлюднена 8 вересня цього року. Згідно з документом лише одна експертиза мереж і системних проектів операторів зв'язку буде займати до 120 днів. Таким чином, жодна з компаній вже, фактично, не встигне пройти всі необхідні процедури і отримати свідоцтво про реєстрацію. На території Росії зараз діють близько 10 тисяч мереж зв'язку. Жодна з них реєстрацію поки не пройшла.

Поправки про обов'язкову реєстрацію мереж зв'язку були внесені до закону "Про зв'язок" у вересні 2006 року. При цьому порядок реєстрації мереж визначений не був. Згідно з поправками, після реєстрації мережі російським операторам доведеться її перереєструвати кожного разу, як в дію буде вводиться, наприклад, нова базова станція.

Читайте також:

В Україні проведуть тендер для впровадження зв'язку 3G

"Київстар" об'єднується з "Вимпелком" для створення нового оператора

Оператори зв'язку відключатимуть незареєстровані мобілки

Мобільним операторам заборонили пропонувати "нульові" тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: