У Росії вважають недоцільним піднімати з дна плавдок "Адмірала Кузнєцова" - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замість цього пропонують придбати новий док.

У Росії вважають недоцільним піднімати затонулий у Мурманську плавучий док ПД-50, який використовувався при ремонті авіаносця "Адмірал Кузнєцов".

Таку думку російському інформаційному агентству "Інтерфакс" висловив знайоме із ситуацією джерело, передає Lenta.ru.

Співрозмовник агентства розповів, що плавдок сильно вдарився об грунт при затопленні. Він опинився на краю "ями" завглибшки близько 100 метрів, лежить зі значним ухилом. Одна з кінцівок дока перебуває на глибині 10 метрів, інша - на глибині 30 метрів. Його сповзання в "яму" може стримувати повітряний міхур, що утворився в незаповнених водою відсіках у верхній частині дока.

Крім того, унаслідок аварії безповоротно втрачені обидва крани, які раніше стояли на доці.

За словами джерела, "щоб контракт на частину ремонту авіаносця "Адмірал Кузнєцов" був виконаний, читається варіант оперативного придбання аналога ПД-50".

Нагадаємо, у ніч проти 30 жовтня у Мурманській області Росії сталася аварія, унаслідок якої плавучий док затонув, впали два баштові крани, один з них - на авіаносець "Адмірал Кузнєцов". Четверо людей отримали травми. Позаштатна ситуація, яка сталася під час занурення плавдока під час виходу з нього крейсера "Адмірал Кузнєцов", може бути пов'язана з перебоями в електропостачанні.

ВідеоУ Мурманську затонув плавучий док, що ремонтував авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

Єдиний у Росії важкий авіаносець пошкодили під час ремонту в Мурманську. На плавучому доку, де ремонтували корабель, виникла аварійна ситуація. "Адмірала Кузнєцова" саме спускали на воду, коли через стрибок напруги в електромережі док затопило, і завалилося кілька баштових кранів. Один із них і залишив на авіаносці величезну пробоїну, розміром 4 на 5 метрів. 

У Мурманську затонув плавучий док, що ремонтував авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції