У Росії вважають, що це Україна на 25 років "фактично анексувала" Крим і має відшкодувати це

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про "відповідальність" Євросоюзу там теж не забули.

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін стверджує, що Україна має відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито протягом 25 років зазнав півострів від "руйнівної політики".

Про це він сказав в п'ятницю в окупованому Сімферополі, передає Интерфакс.

Володін заявив, що Україна обійшлася з Кримом "дуже непорядно". "Порушені основоположні права громадян, право на мову, право на освіту на своїй рідній мові, зруйнувала економіку Криму і Севастополя; фактично анексія", - сказав Володін.

Він додав, що необхідно доручити профільним комітетам Держдуми проаналізувати, порахувати, "скільки втратила економіка Криму" через Україну.

"Через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років", - заявив спікер Держдуми, підкресливши, що цим варто зайнятися "невідкладно".

Також, на його думку, треба вивчити питання про "відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище Криму". "Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, то борги на Євросоюз перейдуть", - заявив Володін. Разом з цим, він зазначив, що в цьому питанні не потрібно бути скромним і входити в стан всіх.

Нагадаємо, Євросоюз до 15 вересня нинішнього року подовжив дію санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності України та анексію Криму. Санкції стосуються не тільки причетних до анексії Криму осіб, а й низки російських компаній.

ВідеоУ США ухвалили проект закону, який вперше декларує невизнання влади Кремля над Кримом

Відповідний проект закону ухвалили у палаті представників Конгресу США. Документ вперше декларує невизнання влади Кремля над українським півостровом як основну політику Вашингтона. І не лише територіально, а й у повітряному та водному просторі. У законі зазначено - усім федеральним департаментам та агентствам США забороняється  здійснювати будь-які дії та надавати підтримку, яка може суперечити політиці США стосовно Криму.  

У США ухвалили проект закону, який вперше декларує невизнання влади Кремля над Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції