Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії вважають, що за численними повідомленнями про загрозу вибухів стоять українці

Понад 90% дзвінків надійшло саме з України.

У Росії повідомили, що практично всі дзвінки про загрозу вибухів у всій країні надходили через інтернет-каналаи з території України.

Про це "Інтерфаксу" повідомило інформоване джерело.

Зокрема, технічні дослідження нібито показали, що понад 90% таких дзвінків надійшло через канали IP-телефонії з пристроїв, що розташовані в Україні.

За словами співрозмовника агентства, фонетичний аналіз повідомлень також дозволив зробити висновок про приналежність абонентів до України.

Нагадаємо, Росією через анонімні дзвінки про замінування прокотилася небувала хвиля масових евакуаційУ багатьох містах Росії через повідомлення про замінування евакуювали десятки торгових центрів, університетів, вокзалів, кінотеатрів та інших об'єктів. Першим містом, де почали надходити анонімні дзвінки із повідомленнями про закладені бомби, став Омськ. У неділю, 10 вересня, там відбувся єдиний день голосування на місцевих та регіональних виборах. У місті евакуювали будівлі міської адміністрації, де перебували члени виборчої комісії, кількох кінотеатрів та торгових центрів. У Стерлітамаку евакуювали 6 великих ТЦ та готель "Гранд-Отель-Восток".

ВідеоНевідомі атакували Москву повідомленнями про замінування

Залиште свій коментар

Вибір редакції