У Росії ввели талони на продукти

На отримання талонів можуть розраховувати малозабезпечені жителі Новоросійська. До них відносяться багатодітні сім'ї або пенсіонери, які отримують менше прожиткового мінімуму.

З жовтня 2010 року в Новоросійську введені талони на отримання хліба і молока. Про це повідомляє адміністрація міста. Рішення про введення талонів приймав особисто глава міста Володимир Синяговський.

На отримання талонів можуть розраховувати малозабезпечені жителі Новоросійська. До них відносяться багатодітні сім'ї або пенсіонери, які отримують менше прожиткового мінімуму. Кожному малозабезпечену дадуть по шість талонів. Таким чином, на місяць вони можуть отримувати по шість буханців хліба і шість літрів молока.

Де саме можна буде отримати талони, не уточнюється. Також невідомо і в яких магазинах їх можна буде отоварити.

Варто відзначити, що "Єдина Росія", а також низка громадських організацій пропонують ввести продовольчі талони (картки) щоразу, коли в Росії спостерігається сплеск інфляції. Особливо активно питання про продовольчі картки обговорювалося в 2008 році. Повідомлення про можливість введення талонів по всій Росії з'являлися і на початку 2010 року. В уряді на ініціативу поки не реагували.

Через серпневі посухи в Росії була знищена значна частина врожаю, що відразу ж підняло ціни на багато соціально значущих продуктів, в магазинах виник дефіцит гречки. Інфляція в серпні склала 0,6%, а у вересні - 0,8%, хоча зазвичай у цей час темпи зростання цін або нульові, або негативні.

Читайте також:

Продукти щороку дорожчатимуть на 7-8%

Азаров зібрався рятувати світ від продовольчої кризи

Киян обіцяють "завалити" гречкою та цукром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: