У Росії юрист написала донос у ФСБ на тих, хто допомагав засудженій проукраїнській матері-одиначки

Дівчина не вважає себе доносчицею.

23-річна юрист і активістка прокремлівського "Народного фронту" Валерія Ритвіна написала звернення до ФСБ, поліції і прокуратури з проханням перевірити всіх, хто допомагає засудженій за проукраїнські пости в соцмережах Катерини Вологженінової.

Про це повідомляє Настоящее время.

Після того, як суд постановив знищити ноутбук 46-річної матері-одиначки, який Вологженінова купувала у кредит для своєї доньки, люди вирішили зібрати гроші на новий комп'ютер. За вихідні було зібрано понад 70 тисяч рублів.

Ритвіна у своєму доносі просить правоохоронців перевірити всіх, хто перерахував гроші на ноутбук, на причетність до екстремізму. Сама юрист свій вчинок доносом не вважає.

"Донос – це таємне звернення. Я зробила своє звернення відкрито, висловила свою громадянську позицію. Чому, коли опозиція у нас висловлює свою громадянську позицію, це вважається громадянською позицією, а коли я роблю звернення в держоргани, це назвали якимось неадекватним словом донос?" – говорить Валерія Ритвіна.

У ФСБ, поліції і прокуратури є місяць на те, щоб відреагувати на звернення молодого юриста.

Нагадаємо, Вологженінова розміщувала на своїй сторінці в соцмережі фото і тексти, пов'язані з подіями в Україні - від Майдану до військової агресії Росії на Донбасі. Співробітники Федеральної служби безпеки РФ вважають їх "екстремістськими".

Суд засудив жінку до 320 годин обов'язкових робіт і постановив знищити "знаряддя злочину" - ноутбук. Крім того, Вологженінову внесли до списку терористів і екстремістів, через що були заблоковані всі рахунки, на які їй приходила допомога як матері-одиначці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: