У Росії з магазинів зникла гречка

З прилавків багатьох московських магазинів зникла гречана крупа. Там, де вона ще є, продається в 1,5-2 рази дорожче.

З прилавків московських магазинів зникла гречана крупа. У більшості великих торгових мереж, в решті ціни підскочили в 1,5-2 рази, в порівнянні з серединою серпня, випливає з матеріалів моніторингу цін та наявності продуктів, опублікованих ГУП "Московська якість".

"Гречана лихоманка" почалася в Росії у серпні - боячись подальшого зростання цін і дефіциту, покупці стали активно скуповувати гречку.

З 16 по 22 серпня гречану крупу можна було придбати за роздрібною ціною 34,6 - 39,9 рубля. При цьому в магазинах торговельної мережі економ-класу гречки, за даними моніторингу, вже не було.

З 24 по 30 серпня крупу можна було придбати тільки в магазинах двох торговельних мереж. При цьому вартість гречки там за тиждень зросла в середньому на 40% - до 57,9 - 78 рублів.

Раніше Центральна спілка споживчих товариств (Центросоюз) повідомила про зростання цін на крупи в постраждалих від посухи регіонах РФ. Подорожчання гречки сталося через неврожай цієї культури в минулому році.

За даними союзу, постачальники прагнуть отримати додатковий прибуток, поки на ринок не надійшла крупа врожаю цього року.

Читайте також:

У вересні гречка подешевшає у півтора-два рази

Паніка в Росії: з магазинів зникають продукти харчування

Росія почала імпорт гречки з Китаю

Янукович доручив знизити ціни на гречку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: