У Росії з'явилася нова воєнна доктрина

Росія фактично узаконила використання своєї "ядерної булави" в місцях, які Кремль визнає "критичними для безпеки РФ".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв затвердив нову воєнну доктрину країни, а також документ "Основи державної політики в галузі ядерного стримування до 2020 року". Про це глава РФ заявив 5 лютого на нараді з постійними членами Ради безпеки Росії.

1 лютого 2010 секретар Радбезу Микола Патрушев повідомляв, що доктрина готова і прийнята, і її залишилося лише затвердити президентським указом. Після цього текст документа повинен бути опублікований.

Раніше Патрушев вже розповідав журналістам про те, які положення увійдуть в нову редакцію російської воєнної доктрини. Зокрема, документ передбачає можливість нанесення попереджувального ядерного удару по агресору в критичних для національної безпеки ситуаціях.

При цьому застосовувати ядерну зброю при відбитті агресії із застосуванням звичайних засобів ураження Росія зможе не тільки в великомасштабній, але й у регіональній і навіть у локальній війнах.

Зазначимо, що схожі принципи декларувалися і в попередній версії доктрини, прийнятої в 2001 році. Новий документ містить низку нових вимог до російського оборонно-промислового комплексу, зокрема - вимога уніфікації озброєнь і комплектуючих до них задля економії коштів.

Читайте також:

Росія збирається завдавати ядерний удар першою

Росія збирається відмовитися від ядерної зброї

Росія готова втричі зменшити арсенал ядерної зброї

Патріарх Кирило: Росія зупинить гріх ядерною зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: